Lynn (CT) Academy Feis 2015

All Grade Results:

Grade Tabular Results:

Grade Tabular results not available.

PDF Archived Results (Old Style):

Lynn (CT) Academy Feis 2015 Grade Results PDF

All Champ Results:

Champ Tabular Results:

Champ Tabular results not available.

Grade Results Here - pdf format


Lynn (CT) Feis 2015 As Tabulated by Jim M from FeisWeb.Com on May 3, 2015
Overall ReCap: There were 510 Champions registered for the feis and 397 danced. 214 were awarded (53.9%)
Champion regular events ended shortly after 5:42 PM when last regular events was tabulated. There were 3 rounds for OC and 2 rounds for PC. Round awards for both PC & OC Events
I congratulate Maureen and her Feis Committee, and the wonderful group of parents and friendly, knowledgable volunteers involved with this success.
My special thanks to Mike Schaab for champ tabulation assistance throughout the day. It was great to have him back!
My thanks to the Committee for asking me back.
.
9:18 AM
Event #400 Preliminary Boys and Girls Under 8
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
5 Registered, 4 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 4 Finishers ( 100% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 275 > … #492 Megan Donohoe (Scoil Rince Saoirse)
2 < 240 > … #871 Kassidy McGee (Scoil Rince Saoirse)
3 < 205 > … #148 Lilly Tully (Scoil Rince Saoirse)
4 < 180 > … #524 Ava Eltzholtz (Ardmore)
.
12:03 PM
Event #401 Preliminary Boys and Girls Under 9
Judged by Kathleen O'Keefe, NY, Anthony Murnane, FL & Ann Johnston, NY
14 Registered, 10 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 6 Finishers ( 60% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 260 > … #254 Logan Battaglia (Francis Academy)
2 < 231 > … #488 Clare Doherty (Doherty Petri)
3 < 205 > … #326 Mary Kate Lynn Callanan (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
4 < 178 > … #842 Anna Mauro (Fitzpatrick Academy)
5 < 163.5 > … #1165 Nora Slattery (Fitzpatrick Academy)
6 < 163 > … #875 Aine McIntyre (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
.
10:20 AM
Event #402 Preliminary Boys and Girls Under 10
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
19 Registered, 19 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 10 Finishers ( 53% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 250 > … #955 Faithann Nikodem (Doherty Petri)
2 < 228 > … #175 Alice Walker (Pender-Keady)
3 < 169 > … #491 Madison Donohoe (Scoil Rince Saoirse)
4 < 168 > … #963 Ciara O'Brien (Scoil Rince Naomh Attracta)
5 < 162 > … #1021 Langley Phillips (Farrell)
6 < 159.5 > … #897 Katie Meehan (Scoil Rince Naomh Attracta)
7 < 152.5 > … #640 Jolene Harvey (Scoil Rince Saoirse)
8 < 143 > … #476 Allison Dewar (Fay-Healy)
9 < 139 > … #1001 Reagan Pace (Ardmore)
10 < 138 > … #1061 Keira Rheinheimer (Early-McLoughlin)
.
10:57 AM
Event #403 Preliminary Boys and Girls Under 11
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
24 Registered, 20 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 11 Finishers ( 55% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #474 Riley Devitt (McGough Academy)
2 < 206 > … #226 Shaye Ahern (O'Rourke)
3 < 195 > … #1051 Charlotte Reid (Pender-Keady)
4 < 160 > … #830 Madelyn Marshall (Harney)
5 < 157 > … #708 Sophia Keddie (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
6 < 147.5 > … #338 Catriona Caputo (Verlin)
7 < 145 > … #1129 Maura Scali (Gilleoghan)
8 < 144 > … #954 Riley Nichols (Sheeaun Academy)
9 < 139.5 > … #778 Greer Levy (Pender-Keady)
10 < 135.5 > … #431 Meghan Crowley (Curran)
11 < 132.5 > … #286 Aidan Brad (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
.
11:44 AM
Event #404 Preliminary Boys and Girls Under 12
Judged by Kathleen O'Keefe, NY, Anthony Murnane, FL & Ann Johnston, NY
45 Registered, 35 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 18 Finishers ( 51% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 208 > … #498 Kiera Dorrian (McGough Academy)
2 < 183 > … #1060 Peyton Reynertson (Pender-Keady)
3 < 168 > … #141 Kathleen Tokar (Sheeaun Academy)
4 < 166 > … #266 Ava Bisbee (Haley)
5 < 159.5 > … #163 Charlotte Van Ingen (Pender-Keady)
6 < 156.5 > … #114 Gabby Streinger (Pender-Keady)
7 T < 145.5 > … #671 Christina Horne (O'Shea-Chaplin)
7 T < 145.5 > … #110 Carly Stopielo (Shea-Jennings)
8 < 141 > … #642 Sarah Hauptman (O'Rourke)
9 T < 139 > … #681 Alexa Iassogna (Lenihan - CT)
9 T < 139 > … #814 Meghan Mahaffey (Marie Moore)
10 < 128 > … #762 Clodagh Lavin Walsh (Lenihan - CT)
11 < 122 > … #455 Sadie Davis (Dunleavy Shaffer - MA)
12 < 112.5 > … #443 Alexa D'Arinzo (Pender-Keady)
13 < 109 > … #210 Emily Wright (Goulding)
14 < 108 > … #572 Madison Frascogna (Mulvihill-Lynch)
15 < 106 > … #712 Isabelle Kellezi (O'Rourke)
16 < 102.5 > … #515 Aiden Dwyer (O'Sullivan)
.
2:12 PM
Event #405 Preliminary Boys and Girls Under 13
Judged by Kathleen O'Keefe, NY, Anthony Murnane, FL & Joan McNiff Cass, NY
42 Registered, 33 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 17 Finishers ( 52% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 176 > … #1138 Kaleigh Schofield (Verlin)
2 < 173 > … #1107 Aoidin Salmon (Brady-Kenny-O’Brien)
3 < 168.5 > … #620 Gabrielle Grant (Griffith)
4 < 167 > … #164 Erica Van Sciver (Marie Moore)
5 < 165.5 > … #889 Shannon McNally (Sheeaun Academy)
6 < 163 > … #852 Brianna McCarron (Smith-Houlihan)
7 < 160 > … #277 Anna Bonaiuto (Griffith)
8 < 154 > … #923 Carleigh Motycka (Griffith)
9 < 143.5 > … #688 Kendall Jenkins (Johnston)
10 < 136 > … #1132 Maura Schaab (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
11 < 128.5 > … #1010 Brideen Peel (Inishfree)
12 < 125 > … #309 Rosie Burns (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
13 < 123.5 > … #735 Riley Kohler (Lenihan - CT)
14 < 117 > … #1018 Carly Peshkur (Mulvihill-Lynch)
15 < 113 > … #198 Jenna Wilkinson (McCarthy)
16 < 107 > … #509 Meghan Drew (Inishfree)
17 < 101 > … #703 Aedan Kearns (Broesler)
.
4:32 PM
Event #406 Preliminary Boys and Girls Under 14
Judged by Kathleen O'Keefe, NY, Anthony Murnane, FL & Joan McNiff Cass, NY
46 Registered, 37 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 19 Finishers ( 51% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 240 > … #412 Samantha Cosgrove (Hagen-Kavanagh)
2 < 218 > … #930 Caitlyn Murphy (Broesler)
3 < 206 > … #541 Mairead Fee (Broesler)
4 < 183 > … #518 Hannah Dwyer (Doherty Petri)
5 < 144 > … #369 Meaghan Clougherty (Murray)
6 < 143 > … #153 Molly Turchioe (O'Rourke)
7 < 137.5 > … #261 Ryan Benevento (Anam Cara)
8 < 133.5 > … #589 Sara Gaudieri (Young School - NY)
9 < 132 > … #985 Erin O'Neill (O'Shea-Chaplin)
10 < 131.5 > … #1136 Holly Schirripa (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
11 < 130.5 > … #773 Christina Ledford (Marie Moore)
12 < 118 > … #552 Ciara Flood (Sheeaun Academy)
13 < 114 > … #968 Margaret O'Connell (Mulvihill-Lynch)
14 < 112.5 > … #452 Chloe Davis (Dunleavy Shaffer - MA)
15 < 111 > … #929 Aoife Murphy (Cunniffe)
16 < 109 > … #652 Megan Heavey (Doherty Petri)
17 < 104.5 > … #186 Heather Watt (Fay-Healy)
18 < 104 > … #584 Liadan Gallagher (Dunleavy Shaffer - MA)
19 < 99.5 > … #337 Liliana Capparelli (Doherty Petri)
.
5:30 PM
Event #407 Preliminary Boys & Girls Under 15
Judged by Kathleen O'Keefe, NY, Anthony Murnane, FL & Joan McNiff Cass, NY
35 Registered, 31 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 16 Finishers ( 52% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 260 > … #463 Maeve DeNardo (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
2 < 215 > … #554 Erin Flynn (McDade-Cara)
3 < 185.5 > … #904 Finula Milici (Sheeaun Academy)
4 < 181 > … #789 Hayley Luerssen (DeNogla)
5 < 155 > … #450 Emma Darcy (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
6 < 148 > … #980 Katie O'Leary (Marie Moore)
7 < 141 > … #744 Megan Kouridakis (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
8 < 137 > … #1088 Amelia Rozear (Lenihan - CT)
9 < 134 > … #238 Katherine Atchison (Jordan-Hunt School of Irish Dance)
10 < 131 > … #865 Emily McEntee (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
11 < 128 > … #710 Blaine Keevern (Boland)
12 < 121 > … #918 Caroline Morris (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
13 < 117.5 > … #759 Alexandria Laucella (Doherty Petri)
14 < 112.5 > … #1031 Liam Presser (Boland)
15 < 111 > … #704 Kaitlin Kearns (Anam Cara)
16 < 108.5 > … #410 Melina Corrao (Griffith)
.
4:08 PM
Event #408 Preliminary Boys and Girls Under 16
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
17 Registered, 16 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 8 Finishers ( 50% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #1072 Teresa Risoli (Pender-Keady)
2 < 225 > … #106 Natalie Stefanello (O'Malley)
3 < 173.5 > … #882 Erin McMahon (Hagen-Kavanagh)
4 < 152.5 > … #298 Meghan Brown (Schade)
5 < 151 > … #436 Abby Cunningham (Boland)
6 < 148.5 > … #1135 Brooke Schirmer (Boland)
7 < 147 > … #234 Molly Andrade (Dunleavy Shaffer - MA)
8 < 140.5 > … #119 Claire Sullivan (Doherty Petri)
.
5:01 PM
Event #409 Preliminary Men & Ladies 16 and Over
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
31 Registered, 20 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 10 Finishers ( 50% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 275 > … #626 Megan Gunning (Shea-Jennings)
2 < 201.5 > … #233 Deveney Andrade (Dunleavy Shaffer - MA)
3 < 186 > … #1134 Elizabeth Schiesser (Gilleoghan)
4 < 173 > … #965 Mikayla O'Brien (Doherty Petri)
5 < 164 > … #790 Meredith Luerssen (DeNogla)
6 < 162 > … #241 Molly Atzbach (Golden Harp)
7 < 143.5 > … #274 Erin Bolan (DeNogla)
8 < 137 > … #653 Margaret Heeran (Lenihan - CT)
9 < 135 > … #977 Kate O'Hara (Griffith)
10 < 133 > … #370 Caitlyn Cody (Griffith)
.
9:30 AM
Event #500 Open Champion Girls Under 9
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
8 Registered, 8 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 4 Finishers ( 50% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 T < 240 > … #425 Ciara Cromie (Schade)
1 T < 240 > … #205 Christina Wiltz (McGough Academy)
2 < 214.5 > … #255 Fiona Batton (Pender-Keady)
3 < 191 > … #993 Elena Olson (O'Rourke)
.
10:07 AM
Event #501 Open Champion Girls Under 10
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
13 Registered, 13 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 8 Finishers ( 62% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #970 Brigid O'Connor (Murray)
2 < 195 > … #855 Grace McClay (O'Rourke)
3 < 191 > … #484 Erin Dixon (Pender-Keady)
4 < 181 > … #781 Sierra Lignos (Murray)
5 < 163 > … #976 Grace O'Hara (O'Rourke)
6 < 159 > … #617 Natalie Grace (Kelly-Oster)
7 < 154 > … #591 Molly Geoghegan (Harney)
8 < 145 > … #208 Lily Woloshin (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
.
3:06 PM
Event #502 Open Champion Girls Under 11
Judged by Kathleen O'Keefe, NY, Anthony Murnane, FL & Ann Johnston, NY
12 Registered, 11 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 6 Finishers ( 55% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #424 Ailish Cromie (Schade)
2 < 191 > … #623 Caroline Grimes (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
3 < 186 > … #282 Paige Boyce (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
4 < 178 > … #435 Alicia Cunniff-Caracciolo (Doherty Petri)
5 < 174 > … #863 Rachel McDonald (Dunleavy Shaffer - MA)
6 < 167 > … #432 Emma Cullinan (Scoil Rince Saoirse)
.
12:24 PM
Event #503 Open Champion Girls Under 12
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
26 Registered, 22 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 11 Finishers ( 50% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 225 > … #821 Aine Marie Mannion (Doherty Petri)
2 < 222 > … #283 McKayla Boyd (O'Rourke)
3 < 186 > … #360 Eadaoin Clarke (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
4 < 172 > … #843 Arianna Mazur (Murray)
5 < 168 > … #561 Kate Fodero (O'Rourke)
6 < 163 > … #289 Juliet Brady (Spirited Soles)
7 < 159 > … #747 Maggie Krein (Murray)
8 < 152 > … #160 Jessica Van Blerk (Marie Moore)
9 < 137 > … #466 Julia Denys (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
10 < 136 > … #723 Elizabeth Kennedy (Gilleoghan)
11 < 132 > … #181 Madeleine Walsh (Stillson)
.
12:51 PM
Event #504 Open Champion Girls Under 13
Judged by Kathleen O'Keefe, NY, Anthony Murnane, FL & Ann Johnston, NY
23 Registered, 17 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 9 Finishers ( 53% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #788 Simone Loysen (Broesler)
2 < 200 > … #819 Audrey Malila (Murray)
3 < 174 > … #627 Orla Hagan (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
4 < 170 > … #149 Kyleigh Smith Tuma (Marie Moore)
5 < 168 > … #616 Emily Grace (Kelly-Oster)
6 < 160 > … #832 Julia Martin (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
7 < 156 > … #220 Amy Ackaway (Marie Moore)
8 < 141.5 > … #1050 Brigitte Reid (Pender-Keady)
9 < 136 > … #645 Keeley Hayes (Fitzpatrick Academy)
.
1:07 PM
Event #505 Open Champion Girls Under 14
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
28 Registered, 21 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 11 Finishers ( 52% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #499 Farran Dougherty (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
2 < 205 > … #1145 Anna Segar (Broesler)
3 < 178 > … #879 Zenaida McKinney (Scoil Rince Naomh Attracta)
4 < 171 > … #715 Deirdre Kelly (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
5 < 162 > … #179 Emma Walsh (Marie Moore)
6 < 158 > … #403 Kate Contini (Ardmore)
7 < 156 > … #796 Caitlin Lynch (Mulvihill-Lynch)
8 < 152 > … #519 Maggie Eaton (Murray)
9 < 150 > … #951 Alexa Natale (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
10 < 135 > … #713 Ceara Kelly (Murray)
11 < 122 > … #877 Maggie Ann McKeever (Boland)
.
3:26 PM
Event #506 Open Champion Girls Under 15
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
25 Registered, 20 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 10 Finishers ( 50% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 216 > … #1201 Shea Betten (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
2 < 193 > … #678 Emma Rose Hurley (Santacroce)
3 < 187 > … #429 Riley Cronin (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
4 < 185 > … #1048 Erin Reda (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
5 < 184 > … #1030 Jolie Preece (Murray)
6 < 180 > … #629 Emma Hall (Dunleavy Shaffer - MA)
7 < 178 > … #194 Erin White (Dunleavy Shaffer - MA)
8 < 166 > … #636 Olivia Hanselman (Inishfree)
9 < 148 > … #1120 Sierra Sander (McDonald School)
10 < 127 > … #155 Kayla Turpin (Santacroce)
.
4:49 PM
Event #507 Open Champion Girls Under 16
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
31 Registered, 16 Entered, 1 Withdrew . . . Awards To Top 8 Finishers ( 53% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 275 > … #931 Caroline Murphy (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
2 < 240 > … #355 Gianna Cheeseman (Broesler)
3 < 205 > … #204 Paidin Wilson (Forbes)
4 < 174.5 > … #847 Grace Mccaffery (Forbes)
5 < 172 > … #692 Emily Johnson (Spirited Soles)
6 < 150 > … #748 Sarah Krein (Murray)
7 < 143 > … #109 Nicole Stolarski (Murray)
8 < 139.5 > … #619 Emily Grady (Lenihan - CT)
.
3:40 PM
Event #509 Open Champion Ladies 18 & Over
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
17 Registered, 10 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 6 Finishers ( 60% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 275 > … #511 Erin Duffy (Lenihan - CT)
2 < 250 > … #746 Brittany Krause (Drumcliffe)
3 < 190 > … #1085 Brigid C. Rosendale (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
4 < 181 > … #480 Elisabeth DiMauro (Lynn)
5 < 169 > … #1090 Michelle Rueb (Inishfree)
6 < 156 > … #212 Rebekah Wynkoop (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
.
1:36 PM
Event #512 Open Champion Boys Under 12
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
3 Registered, 2 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 2 Finishers ( 100% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #324 Daniel Callanan (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
2 < 225 > … #180 Liam Walsh (Marie Moore)
.
1:40 PM
Event #513 Open Champion Boys Under 14
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
4 Registered, 4 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 4 Finishers ( 100% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 260 > … #1035 Jack Puluka (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
2 < 250 > … #420 Sean Cousland (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
3 < 205 > … #161 Matthew Van Blerk (Marie Moore)
4 < 185 > … #249 Zack Barnet (Inishfree)
.
1:44 PM
Event #515 Open Champion Men Under 18
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
1 Registered, 1 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 1 Finishers ( 100% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #279 Justin Born (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
.
5:42 PM
Event #508A Open Champion Ladies Under 17
Judged by Barbara Blakey O'Brien, AB, Jackie Scanlan, IRE & Sarah Clark, FRA
24 Registered, 17 Entered, 1 Withdrew . . . Awards To Top 9 Finishers ( 56% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 300 > … #422 Abby Coyman (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
2 < 225 > … #1063 Ciara Rhodes (Verlin)
3 < 195 > … #613 Caroline Goulding (Goulding)
4 < 164.5 > … #1154 Meghan Sheil (Inishfree)
5 < 157 > … #380 Nicole Colussi (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
6 < 151 > … #647 Saoirse Healy (Harney)
7 < 139 > … #802 Sarah Lynch (Drumcliffe)
8 < 137.5 > … #1044 Brynn Ramsay (Rince O' Chroi)
9 < 134 > … #527 Kyra Erel (Marie Moore)
.
1:19 PM
Event #508B Open Champion Ladies Under 18
Judged by Patricia Gilchrist Kelso, ON, Stephen Scariff, FL & Joanie T. Cass, NY
15 Registered, 10 Entered, 0 Withdrew . . . Awards To Top 6 Finishers ( 60% )
Place . . . . Dancer ( School )
1 < 275 > … #531 Meghan Evans (Harney)
2 < 215 > … #820 Carly Mangan (Santacroce)
3 < 197 > … #126 Salome' Sweeney (Scoil Rince Naomh Attracta)
4 < 185 > … #1008 Hailey Payea (Broesler)
5 T < 168 > … #743 Erin Kouridakis (Lynn-O'Grady Quinlan-Connick)
5 T < 168 > … #391 Fiona Connolly (Inishfree)